У виробництві натурального мила застосовується технологія ручного виготовлення так званим «гарячим способом». Дана технологія передбачає додавання до складу активних доглядаючих складових після завершення реакції омилення, тобто на кінцевому етапі приготування мила. Таким чином активні компоненти, що доглядають не вступають в реакцію з лугом, за рахунок чого зберігаються їх корисні косметичні властивості.

До складу основи майбутнього мила входять відвари корисних трав’яних зборів, а також масла виключно рослинного походження. Для активного догляду використовуються базові рослинні олії холодного віджиму, спеції, мед, свіжо вичавлені соки і натуральні ефірні масла.

При розробці рецептури косметичних засобів ми ставимо завдання досягти максимально якісного результату щодо ефективності дбайливого косметичного догляду.

Шляхом оптимально пропорційного з’єднання основних базових і активних компонентів, а також комплементарно підібраних ефірних масел, нам вдалося досягти справжньої синергії складових у впливі на шкіру.

У склади бальзамів і кремів входять тільки натуральні рослинні олії холодного віджиму, рослинні гідролати, вітаміни, масляні екстракти і настоянки на травах, рослинні воски, натуральні ефірні масла. Як емульгатори ми використовуємо тільки натуральні компоненти, такі як: соєвий лецитин, бджолиний віск, оливковий віск – витяжка з оливкового масла (olivem – 1000).

Ми не використовуємо синтетичних засобів навіть для консервації продукції. Як консерванти ми застосовуємо тільки рослинні компоненти, такі як: витяжка з кореня редису (Леусідаль); тимол – рослинний консервант, витягується з ефірного масла квіток чебрецю (тімьяну); розчин колоїдного срібла; трав’яні і медові екстракти і настоянки; рослинні масла, що містять антибіотики.