САЙТ НА СТАДІЇ ПЕРЕКЛАДУ НА УКРАЇНСЬКУ МОВУ. ВИБАЧТЕ ЗА НЕЗРУЧНОСТІ!

 

У виробництві натурального мила застосовується технологія ручного виготовлення так званим гарячим способом. Дана технологія має на увазі додавання до складу активних доглядових складових після завершення реакції омилення, тобто на кінцевому етапі приготування мила.

Таким чином активні компоненти, що доглядають, не вступають в реакцію з лугом, за рахунок чого зберігаються їх корисні косметичні властивості. До складу основи майбутнього мила входять відвари корисних трав’яних зборів, а також олії виключно рослинного походження.

Для догляду використовуються базові рослинні олії холодного віджиму, спеції, мед, свіжі соки і натуральні ефірні олії.

При розробці рецептури косметичних засобів ми ставимо завдання досягти максимально якісного результату щодо ефективності дбайливого косметичного догляду. Шляхом оптимально пропорційного з’єднання основних базових та активних компонентів, а також комплементарно підібраних ефірних олій, нам вдалося досягти справжньої синергії складових у дії на шкіру.

До складу бальзамів і кремів входять тільки натуральні рослинні олії холодного віджиму,  вітаміни, масляні екстракти та настоянки на травах, рослинні воски, натуральні ефірні олії. Як емульгатори ми використовуємо тільки натуральні компоненти, такі як: соєвий лецитин, бджолиний віск, оливковий віск – витяжка з оливкової олії (olivem – 1000). Ми не використовуємо синтетичні засоби навіть для консервації продукції. Як консерванти ми застосовуємо тільки рослинні складові, такі як: витяжка з редису (Леусидаль);  трав’яні та медові екстракти та настоянки; рослинні олії, що містять антибіотики.

 

 

Updating…
  • Немає товарів у кошику.